5/6 TCP/IP tarafından Tesla akıllı, daha Çok IP Ağ UZANABİLECEĞİ Extender Yüksek Kalite 120 USB HDMI IR UZANABİLECEĞİ Extender( Sadece Alıcı )

Yeni

370.49TL

Tesla Seç Co Ltd. hoş geldiniz! -Moskova'da Securika, burada 2018 gösterir ikinci durak , ben Sam biz, sizi görmek için sabırsızlanıyoruz. F127 Moskova, Rusya 20-23 Mart Booth:

5/6 TCP/IP tarafından Tesla akıllı, daha Çok IP Ağ UZANABİLECEĞİ Extender Yüksek Kalite 120 USB HDMI IR UZANABİLECEĞİ Extender(Sadece Alıcı)

Bir ağ anahtarı veya 5/6 KOAKSİYEL kablo 120 metre ile direkt bağlantısı üzerinden HDMI, USB ve KIZILÖTESİ genişletir

Destekler çözünürlük 1080p Full HD

HDMI bant genişliği 2.25 saate kadar veri oranı

Destek 8KV ESD koruma

Destek dengeleme ve geliştirme TMDS

LAN üzerinden klavye ve fare Veriler ileterek, PC ya da diğer medya oynatıcı kontrol etmek için uzaktan kolay

Ayrıca 16 vericilerden yönlendirici veya ağ anahtarı 253 alıcıları tabanına Verileri göndermek için kullanılabilir.

Birçok Bağlantı için birçok, Sadece Yapılandırmak IP adresi 253 alıcıları için 16 vericiler birden fazla anahtarı elde

EDID ile uyumlu en görüntüleme cihazları ile geçmek

Kızılötesi kumanda sinyali işlevi geçmesine

Kadar 20KM iletim mesafesi uzatmak için destek fiber optik dönüştürücü

1.3 HDCP 1.3 uyumlu & HDMI uyumlu

TCP/IP protokolü ile (görüntü sıkıştırılır)uygun

Model No. 1 HKE12MMA10-RX Marka Adı Tesla akıllı Teknik TCP/IP protokol Girişi RX: x RJ-45, USB.10 (IR alıcısı İçin) 1 1 0 2 x, x DC bağlantı Noktası, KIZILÖTESİ uzaktan bağlantı noktası x, 3.5 mm AUX x 1 Çıkış Portları RX: HDMI x 1 HDMI Giriş Kablo Mesafesi 24AWG veya 26AWG HDMI Çıkışı Kablo Mesafesi ile 24AWG veya 26AWG KOAKSİYEL Kablo Mesafesi 120 metre DSB koruma İnsan vücudu modu ile (Hava boşluğu deşarj) ±8KV EDID Evet Güç Kaynağı DC 5 V/1A Ürün Boyutları RX almak için Otomatik 10 metre metre: 93 mm (W) x 90 mm (D) x 30 (H) mm Öğe Net Ağırlık 250g/gövde Malzemesi Alüminyum Alaşımlı Çalışma/Depolama Sıcaklığı 0 5 / 6 veya Anahtar/Yönlendirici: Kahverengi Renk Kutusu Garanti Süresi: 5 Yıl 4 Genişletme Modu: 5 bire Bir üzerinden Bir Çok IP/LAN üzerinden IP/LAN, 1 Ağ Modu üzerinde daha Çok: Bir verici bir alıcı Paketleme 70 ° /-40 ila 85 derece Çalışma Nemi 10-90% RH Tipi için 394ft (120 Metre/set) (20 Km) Ağ üzerinden bir alıcı için Bir verici bir bilgisayarı uzaktan erişim Uzaktan Erişim Gerçek donanım çözümü Güvenli, mevcut 5/6 ağ üzerinden 4 IP/LAN Modu üzerinde birçok alıcılar için Çok (birçok vericileri) 3 IP/LAN Modu üzerinde birçok alıcılar 2 modu: Bir Çok (bir verici)::. Paylaş video, ses, USB, RS-232, IR, ve daha fazlası. Bütçe HDMI Gelişmiş bir Teknoloji üzerinde daha uzağa sinyal uzatma HD multimedya içeriği iletimi için düşük maliyetli 5/6 twist pair kablo sağlar. Bu kurulum maliyetlerini azaltır ve kolay sonlandırma, dağıtım ve test sağlar. Eğer: (ABD, AB)1 x HDMI UZANABİLECEĞİ bir Alıcısı 1 x IR Rx kablo 1 x Güç tedarikçi DC 5 V 1A kullanılabilir ihtiyacınız varsa HDMI USB UZANABİLECEĞİ bir Dizi Özel Kablo için resmi bir bağlantısı yoktur

Gümrük kaynaklanan ücret ve vergi önlemek için, (US$20 (Çin Post veya Diğer posta İle) kargo etiketi üzerinde bazı ülkeler için hediye olarak Genelde ) ve en düşük değeri yazmak olacak.

1.Video sinyal cihazı Q: Ne tür UZANABİLECEĞİ bir Extender ile uyumlu mudur? (Lütfen): DVR, PC, Tablet, bir diğer cihazın marka ve model bildirin

2.Giriş video sinyali çözünürlüğü Ne kadardır? [email protected] Hz, [email protected] Hz, vb*bir: [email protected] Hz, 1024...

3.İhtiyacı olan kabloları Q: Ne tür ? : Giriş kablo: HDMI kablosu, Çıkış kablo: HDMI Kablosu, 5/6 kablo

4.Çıkış aygıtı Q: Ne tür UZANABİLECEĞİ bir Extender ile uyumlu mudur? (Lütfen): TV, Monitör, bir diğer cihazın marka ve modeller bize bildirin

5.Q: Fare ve Klavye Markası? (Lütfen): Genius, Microsoft, A4TECH, bir Diğer cihazın marka ve modeller bize bildirin

6.S: Ne gerekli bant genişliği nedir? : Gerekli bir bant genişliği Gigabit var .

7.S: ağ üzerinden uzak bölgeye iletmek Olabilir mi? Bir: Evet, LAN(Yerel Ağ) üzerinden uzak bölgeye iletmek olabilir. 8.S: ülkem düşük bir tarife eşiği vardır, o gümrük pa y vergi istemiyorum, bana yardım eder misin ? Bir: gümrük Kaynaklanan Vergi Ve ücret önlemek İçin, (Sadece Çin Post veya Diğer posta yolu ile) bazı ülkeler için etiket üzerinde hediye olarak (Genellikle$20 ABD) düşük değer yazma ve yapacağız.

Etiketler: Tesla akıllı, uzanabileceği extender, hdmı usb uzanabileceği, Ucuz tesla akıllı, Yüksek Kalite uzanabileceği extender, Çin hdmı usb uzanabileceği Tedarikçiler.

Ünite Tipi Set
Paket Boyutu 25cm x 25cm x 20cm (9.84in x 9.84in x 7.87in)
Paket Ağırlık 0.35kg (0.77lb.)
Bağlayıcı Renk Altın
Durumu Yeni ve Yüksek Kalite
Bilgisayar Bağlantıları 1 bağlantı noktası
IP Ağ (Yerel Ağ)LAN
Marka Adı Tesla akıllı
İletim Mesafesi Yukarı 120
Arabirim Tipi HDMI
Ürün Adı 120 HDMI UZANABİLECEĞİ Extender
Monitör Bağlantıları 1 bağlantı noktası
renk Siyah
Garanti süresi 5 Yıl
Konut Malzeme alüminyum alaşımlı
Özelleştirilmiş kabul Evet
Model Numarası HKE12MMA10-RX
Paket Evet
Çözünürlük @1080P 60 Hz

Değerlendirmenizi yazın!

5/6 TCP/IP tarafından Tesla akıllı, daha Çok IP Ağ UZANABİLECEĞİ Extender Yüksek Kalite 120 USB HDMI IR UZANABİLECEĞİ Extender( Sadece Alıcı )

Değerlendirmenizi yazın!

İlgili ürünler