THİNKEASY 32/16 Adet Plastik çocuk Taşları oyuncak Çocuk Oyuncak Spor Tırmanış vida İle açık oyun Bahçesi Kapalı Tutun Rock

Yeni

433.55TL

Lütfen meaasage ahşap veya duvar için vidalı almak istediğiniz bilelim bırakın.

Rock satmak farklı set veya(vida veya vida olmadan) tek satış olarak tırmanma, daha fazla bilgi için bağlantıyı tıklatın.

Ürün tanıtımı

Malzeme : Yüksek kaliteli PC

Renk : Renkli

Boyutu : resim Olarak aşağıda

Ne çocuk çıkmak istemedi AÇIK EĞLENCELİ. Bu tırmanma kayalar herhangi bir orman dağcılar bir rüyaya spor salonu açmak. Farklı renklerde 32 kayalar içerir tasarımlar.

Çocuklar dayanıklı plastik inşaat yapılır için DAYANIKLI TASARIM: Kaya tırmanışı tutar. Her tutun Kaya tırmanma duvarı için güçlü bir tutuş için (dahil) metal montaj vidaları için 1 veya 2 delik var.

KULLANIM amacı: Bu ürün yalnızca ev kullanımı için tasarlanmıştır ve ticari bir ortamda kullanılmamalıdır. Tırmanma Tutan çocuk mizahı tek bir amaç için tasarlanmıştır ve kaya tırmanma duvarları veya 6 metre boyunda üzerinde herhangi bir çevre için kullanılmamalıdır.

DONANIM cıvata başına 1-1/4" cıvata başı (1) Allen başlı vida tutun başına (2), düz pul, kaynak somunları (1) DAHİL: 1" kalın bir tahta üzerinde yükleme için. Yapılar üzerinde yükleme için 2" kalın ek donanım satın alınması gerekebilir.

Açık Kaya Tırmanma Duvarı

Kayanın arka bahçesinde kendi Kaya tırmanma duvarı oluşturmak için kullanılabilir tutar. Sincap Ürün Kaya tutar elemanları dayanacak şekilde tasarlanmış, sağlam plastik bir tasarım ve çinko kaplama donanım ile yapıldı.

Kapalı Kaya Tırmanma Duvarı

Gerçi Kaya tutar da hayret verici tırmanma kapalı bir ortamda çalışırlar elemanları dayanacak şekilde tasarlanmıştır. Küçük bir tırmanma yapısı ya da bir duvar inşa olsun, bu onların yeteneklerine güven kazanıyor yeni tırmanıcı ya da çocuk için işinizi görecektir tutar.

Eğlenmek ve tutar kaya tırmanışı yerleşim ile yaratıcı olun. Gökyüzü sınırı yok!

Çocuklar harekete geçin!

Bu kaya tırmanışı çocuklar ilham ve motive kalkıp hareket edecek tutar. Bir maceraya kendi arka bahçesinde konforunda set yaparlar.

Öğrenmek ve gelişmek

Kaya Tırmanışı her yaş için, ama özellikle çocuklar ve gençler için büyük bir faaliyettir. Onları aktif Güç Dayanıklılık Denge Esneklik Güven alır ve oluşturmak için yardımcı olur:

Gerçekten Ürün Göster

Etiketler: Oyuncak Spor, açık hava oyunları, tırmanma taşları, Ucuz oyuncak spor, Yüksek Kaliteli açık oyun, Çin taşları Tedarikçiler tırmanma.

Paket Boyutu 20cm x 20cm x 20cm (7.87in x 7.87in x 7.87in)
Ünite Tipi Set
Paket Ağırlık 4.0kg (8.82lb.)
Tasarım Taş tırmanma
Yaş Aralığı > 3 yaşında
Fonksiyon /Hareketi Kavrama Yeteneği Geliştirmek
Uyarı 3+
Plastik Türü ABS
Malzeme Plastik
Cinsiyet Unisex
Marka Adı ThinkEasy
Yazın Taş tırmanma
Spor Tırmanma

Değerlendirmenizi yazın!

THİNKEASY 32/16 Adet Plastik çocuk Taşları oyuncak Çocuk Oyuncak Spor Tırmanış vida İle açık oyun Bahçesi Kapalı Tutun Rock

Değerlendirmenizi yazın!

İlgili ürünler