Pro Kablolu PC için Nintend Anahtarı Konsol 1 adet kablosuz Switch, hoparlör, Hoparlör Joystick Kumanda

Yeni

150.90TL

.#fff;genişlik: 100%;max-genişlik: 1024 sizin;margin: 0 auto;display: flex;doldurma: 40px 0;font-family: "PingFangSC-Orta renk {background:"} t-ürün.t-ürün.{flex-yön: satır-ters} ters.t-ürün .flex: 2;text-align: doğru göreceli resim {position:;}.t-ürün.ters .soldaki resim {text-align:}.t-ürün .{genişlik: 400px;height: auto} resim ımg.t-ürün .içerik: ortalanmış {flex: 5;kutusu box-sizing: border -; display: flex, flex-yön: sütun;} bilgi.t-ürün .bilgi .#333 renk 40px;margin: 0 %10 0 %20 yükseklik title {font-size: 28px;line -:;:}.t-ürün .bilgi .#999;margin: Alanı 10% 0 %[email protected] (max-genişlik: 750px) renk 28px yükseklik içeriği {font-size: 18px;line -:;:} {.t-ürün {doldurma: 0;flex-yön: sütun !önemli}.t-ürün .merkezi resim {text-align:!önemli}.t-ürün .{genişlik: 95.73%} resim ımg.t-ürün .bilgi .5.3 vw yükseklik center;margin: 0 4vw 10%; font-size: 3.7 vw;satır: title {text-align:}.t-ürün .bilgi .Merkez;yazı tipi boyutu: 3.2 vw;çizgi-yükseklik: 4.3 vw;margin: 2.7 vw %10 4vw içerik {text-align:}}.#fff;genişlik: 100%;max-genişlik: 1024 sizin;margin: 0 auto;display: flex;doldurma: 40px 0;font-family: "PingFangSC-Orta renk {background:"} t-ürün.t-ürün.{flex-yön: satır-ters} ters.t-ürün .flex: 2;text-align: doğru göreceli resim {position:;}.t-ürün.ters .soldaki resim {text-align:}.t-ürün .{genişlik: 400px;height: auto} resim ımg.t-ürün .içerik: ortalanmış {flex: 5;kutusu box-sizing: border -; display: flex, flex-yön: sütun;} bilgi.t-ürün .bilgi .#333 renk 40px;margin: 0 %10 0 %20 yükseklik title {font-size: 28px;line -:;:}.t-ürün .bilgi .#999;margin: Alanı 10% 0 %[email protected] (max-genişlik: 750px) renk 28px yükseklik içeriği {font-size: 18px;line -:;:} {.t-ürün {doldurma: 0;flex-yön: sütun !önemli}.t-ürün .merkezi resim {text-align:!önemli}.t-ürün .{genişlik: 95.73%} resim ımg.t-ürün .bilgi .5.3 vw yükseklik center;margin: 0 4vw 10%; font-size: 3.7 vw;satır: title {text-align:}.t-ürün .bilgi .Merkez;yazı tipi boyutu: 3.2 vw;çizgi-yükseklik: 4.3 vw;margin: 2.7 vw %10 4vw içerik {text-align:}}

Nintendo denetleyicisi Anahtarı

ViGRAND Tarafından

Özellikleri ve teknik özellikler:

Özellikler:

Nintendo konsol Anahtarı 1) Uyumlu.

Herhangi bir sürücü yüklemek için 2) gerek Yok. Bluetooth V3 ile bağlı.Kod eşleştirme 0.

3) 380mAh lityum pil Dahili. Sürekli kullanım yaklaşık 5 saat tam şarj sonra. 2 - 3 saat şarj süresi var.

4) Ergonomik tasarımı ve hafif yapısı ile rahat sürekli oyun uzun saatler için bile yapar.

5) eksen Gyro fonksiyonu ve çift motor çift şok fonksiyonu Destekler.

6) bir PC'YE bağlayıp üzerinden yazılım güncelleme ile yükseltilebilir.

LED gösterge talimatları:

1) Dört ışık denetleyicisi kod eşleştirme veya yeniden bağlanma durumu anlamına gelir yanıp sönen LED.

LED ışıkları hızlı bir şekilde bağlı durumda yanıp sönüyorsa, denetleyici düşük pil durumu, 2) anlamına gelir.

Denetleyici konsola doğru bağlandığından 3) sağlam Bir LED ışık anlamına gelir.

Denetleyici pil voltajı 3.6 V, hızla gösterge yanıp söner daha düşük Olduğunda 4) Düşük Voltaj göstergesi. Denetleyici pil voltajı 3.5 V daha düşük olduğunda, kontrolör otomatik olarak kapanır ve şarj kadar açık olması.

5) Şarj göstergesi: şarj sırasında LED göstergesi yavaş yavaş yanıp söner. LED ışık tam dolduktan sonra kapanır.

Düğme açıklama:

Denetleyicisi 1) Ana düğme: Güç veya konsoldan komutları çalıştırın.

2) D-Pad Yukarı, Aşağı, Sol ve sağ. Kolayca sekiz yönde çalıştırılabilir.

Hareketleri hızlı 3) Fonksiyonu kontrol düğmeleri: A, B, X, Y, Ergonomik ve pürüzsüz Bir düğme tasarımı.

4) Asri 3D sopa 360°hareket olabilir sopa ve sağ çubuk Sol.

5) Fonksiyonel düğmeler: LB, RB, LT, RT. Tetik ve omuz düğmeleri hızlı yanıt işlevleri gerçekleştirmek.

6) Ekran düğmesi: ekran görüntüsü ve mağaza Alın.

Konsoldan denetleyicisi çıkarın ve denetleyici reset düğmesi/sıfırlama düğmesi 7) Güç: Kısa basın.

Bağlantı talimatları:

1) Geçiş konsolu açın. Konsol ekran yanar ve ana arayüzü konsolu da ana arayüzü görüntüler ile bağlı (monitör) görüntülenir.

2) konsola ilk defa denetleyicisi Bağlamak: konsol ana arayüz, kod çift modu arayüzüne girmek için kumanda üzerindeki "Denetleyicileri" Seçeneğine "Değişim Kavrama/order" seçeneğine "L + R" ' ı tıklatın. Kumanda üzerinde, uzun basın ve denetleyici güç için 5 saniye Y + HOME "kombinasyon düğmesini basılı tutun" ve kod çifti girin. Dört LED ışıkları bir katı parlak olduğunda kumanda Konsolu ile başarıyla eşleştirilmiş "EV" düğmesinin altında dört LED ışıkları hızlı ve dairesel yanıp sönmeye başlayacak, demektir. Basın"A" çalıştırmak için.

İkinci kez ve sonrası için konsola denetleyici bağlamak İçin 3), uzun sadece "EV" düğmesinin üzerinde kumanda üzerinde güç için 2 saniye boyunca basın. Kumanda konsolu otomatik olarak bağlanacaktır. Daha sonra, basın "A" çalıştırmak için.

4) Eğer denetleyici uyku modunda, kısa basın "EV" onu uyandırmak için düğmesine basın. Konsola otomatik olarak tekrar ve ardından "A" tuşuna basın çalışmasına bağlı olacaktır.

Not: Anahtarı bir konsol için bu denetleyicisi bağlamak, konsolun ana arayüzünde ilk kez kumanda üzerindeki “kontrol sistemlerinde parmak tıklayarak” Seçeneğine “Değişim Kavrama/order” seçeneğine “L + R” gereklidir.

Etiketler: joystick joystick, kablosuz pc oyun tablası, oyun tablası konsol, Ucuz joystick joystick, Yüksek Kalite kablosuz pc oyun tablası, Çin oyun kumandası konsolu Tedarikçiler.

Paket Boyutu 20cm x 6cm x 8cm (7.87in x 2.36in x 3.15in)
Paket Ağırlık 0.3kg (0.66lb.)
Ünite Tipi parça
Arabirim Tipi Bluetooth
Uyumlu Marka/Model Nintendo
Model Numarası anahtarı
Marka Adı ViGRAND
Nintendo Modeli Nintendo Geçin
Paket No
Yazın Game

Değerlendirmenizi yazın!

Pro Kablolu PC için Nintend Anahtarı Konsol 1 adet kablosuz Switch, hoparlör, Hoparlör Joystick Kumanda

Değerlendirmenizi yazın!

İlgili ürünler