ARAMAYA Filtre + 37 mm Polarize Set (2 ADET/) WTİANYA 16 İNCE Dairesel Polarize MC UV Koruyucu Filtre HD çok noktalı

Yeni

123.52TL

Polarize Açıklama WTİANYA 16 İNCE Dairesel Polarize Filtre yüzünden yansıması için bir metalik olmayan yüzeyden polarize hale gelmiştir ışığı filtreleyerek yansımaları ve parlamayı azaltmaya yardımcı olur. Güneş ışığı doğal olarak kısmen hava molekülleri elektron yansıyan polarize, sis gibi görünen içine dağıtacak bir ışık neden olur. Yansıyan ışık dik polarize filtre düzenler ve filtreler, bu yönlü polarize ışık, bu ışık çok emilmesi için izin. Bu olmayan parlama ve yansımaların gözle görülür bir azalma Gökyüzü ve yeşillik doygunluk-metalik yüzeyler ve artırıyor.

Not: Dairesel polarize özellikle de manuel sistemlerde sorunsuz çalışacak) otomatik odaklama SLR fotoğraf makineleri ile kullanım için tasarlanmıştır Polarize Özellikleri Mavi bir Gökyüzü daha Mavi Yansımaları Ortadan kaldırmak için Yardımcı olur ve Parlamayı Daha fazla Renk ve Ton Doygunluğu dik açıyla güneş Polarize Ayrıntılar için Kullanılacak en iyi Manzara Sis ve Mavi Dökme Azaltır Yapar

İNCE ARAMAYA Çerçeve: Ultra İnce Çerçeve Filtre Malzeme: Optik Cam Çerçeve Malzeme: Havacılık Alüminyum Filtre Faktörü: 2.5 (1.3 durak)Model: Dairesel Polarize Marka: WTİANYA Boyutu: 37 mm Adı:

Polarize Görüntüleri

UV Filtre Açıklaması WTİANYA 16 Slim MC UV Filtre ultraviyole ışığı emer için yardımcı olan bir genel kullanım, açık filtre. Hiçbir ek renklenme veya kontrast verilir, başkaları ile bu filtreyi eşleştirmek için izin var. UV filtre lensler her zaman bırakmak için Genel Koruyucu filtre olarak yararlıdır. Filtreler lens elemanı ulaşan toz ve nemi azaltmak ve damla veya kaşıma oluşabilecek durumlar halinde ek koruma sağlamak. UV Filtre Özellikleri Ultraviyole Işık gün ışığı Genel Koruyucu Filtre 1x Filtre Faktörü Mavimsi Döküm Azaltır, Hiçbir Maruz Kalma İletim Kaplı Oranı Çok 18 kat %99 Optik Cam Plastik çanta UV Filtre Ayrıntıları Değiştirmek Emmesine Yardımcı olur

Kaplama Daire Dairesel Boyutu: 37 mm Ön Aksesuar İplik / Bayonet: 37 mm Filtre Malzemesi: Optik Cam Yüzük Malzeme: Havacılık Alüminyum Yüzük Kalınlık: 3.5 mm Kaplama: Multi Stop 1 (0) Şekli filtre Tipi: UV Filtre Faktörü:

UV Filtre Görüntüleri

Etiketler: koruma filtresi, dairesel polarize, ARAMAYA filtre, Ucuz koruma filtresi, Yüksek Kaliteli dairesel polarize, Çin aramaya filtre Tedarikçileri.

Paket Boyutu 12cm x 15cm x 8cm (4.72in x 5.91in x 3.15in)
Paket Ağırlık 0.2kg (0.44lb.)
Ünite Tipi Set
Yazın Polarize Filtre
Marka Adı WTİANYA
Paket Evet
Kalibre On altı
Model Numarası ONBAŞI-MCUV-16

Değerlendirmenizi yazın!

ARAMAYA Filtre + 37 mm Polarize Set (2 ADET/) WTİANYA 16 İNCE Dairesel Polarize MC UV Koruyucu Filtre HD çok noktalı

Değerlendirmenizi yazın!

İlgili ürünler